O nas

Akademia Diamentowa IQNAILS


Rozwój swoich umiejętności to dla Stylistki paznokci codzienność. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie projektu jakim jest Akademia Diamentowa online. Nie musisz już tracić cennego czasu na dojazdy, aby spotkać się ze swoim ulubionym szkoleniowcem. W naszej Akademii będziesz miała możliwość odbycia szkoleń prowadzonych przez szereg różnych instruktorów, którzy przedstawią Ci swoje autorskie techniki pracy w oparciu o skomponowane na potrzeby szkoleń zestawy frezów.


Każda z nas jest inna i preferuje inne techniki pracy. Naszym celem jest przedstawienie Ci jak najszerszego wyboru technik i rozwiązań w jednym miejscu, właśnie dlatego Akademia Diamentowa będzie posiadać szereg różnych kursów z najlepszymi specjalistami w branży, którzy pokażą Ci swoje autorskie metody pracy.
Zatrać się razem z nami w pięknym świecie szybko i perfekcyjnie wykonanego manicure, dzięki Akademii Diamentowej IQNAILS. Zawarte w szkoleniach innowacyjne systemy pracy stworzone razem z najlepszymi szkoleniowcami w branży, sprawią że Twoja praca będzie szybka łatwa i przyjemna jak nigdy dotąd a Twoje umiejętności poszybują na wyższy poziom. 

Copyright © 2020 IQnails